Produkter
Information
Aktuellt
Wallin & Stackefält / AD Bildelar Örebro

Öppettider: Måndag-Fredag 07.00 - 17.00 
Besöksadress: Adolfsbergsvägen 6, 702 27 Örebro
E-post: info@adorebro.se

 
   KEMAL              

       VD / Försäljning                           Försäljning                        Inköp/försäljning
      Kemal Hajdarovic                     Björn Andersson                  Mattias Danielsson
         019-31 10 07                           019-31 10 03                         019-31 10 06
     Kemal@adorebro.se               Bjorn@adorebro.se              Mattias@adorebro.se


                 

 Verkstadschef/försäljn.                       Ekonomi                                  Lager
      Aladin Hajdarovic                     Lejla Hajdarovic                      Lovisa Krantz
        019-24 44 43                            019-24 44 43                         Tjänsteledig
   Aladin@adorebro.se                 Lejla@adorebro.se              Lovisa@adorebro.se



                
          Försäljning                              Lageransvarig                            Budbil
     Thomas Lundqvist                         Mirza Suljic                         Mattias Özer
        019-31 11 72                             019-31 10 08          
 Thomas@adorebro.se                 Mirza@adorebro.se
Din kundvagn
Du har ännu inte lagt några varor i din varukorg.
Vi rekommenderar
Nyhetsbrev
Skriv in din e-postadress för
att få nyheter och erbjudanden från oss.

Verktygsbilaga

Bläddra i vår verktygsbilaga