Produkter
Information
Aktuellt


Wallin & Stackefält / AD Bildelar Örebro


Öppettider: Måndag-Fredag 07.00 - 17.00 
Besöksadress: Adolfsbergsvägen 6, 702 27 Örebro
E-post: info@adorebro.se


 
Försäljning
Kemal Hajdarovic
019-31 10 07
Kemal@adorebro.se

Försäljning

Björn Andersson
019-31 10 03
Bjorn@adorebro.se

Inköp / Försäljning
Mattias Danielsson
019-31 10 06
Mattias@adorebro.se








 
Försäljning
Aladin Hajdarovic
019-24 44 43
Aladin@adorebro.se
 
Ekonomi
Lejla Hajdarovic
019-24 44 43
Lejla@adorebro.se

Lager                      
Lovisa Krantz
Tjänsteledig
Lovisa@adorebro.se













Lageransvarig

Mirza Suljic
019-31 10 08
Mirza@adorebro.se













Budbil
Mattias Özer
076-327 81 86













Budbil
Jesper Becker
076-327 81 86










Din kundvagn
Du har ännu inte lagt några varor i din varukorg.
Vi rekommenderar
Nyhetsbrev
Skriv in din e-postadress för
att få nyheter och erbjudanden från oss.

Verktygsbilaga

Bläddra i vår verktygsbilaga